Váš průvodce světem in pěstování
Informace o pěstování dřevodníků a rostliňáků.
Pěstitelské forum, kalendář pěstování, bezplatná inzerce pěstitelských potřeb, aktuální zahradní veletrhy a výstavy, zajímavé botanické zahrady,
fotky, videa a programy ze světa pěstování.
Pěstování je in ! Tak pěstujte s námi .

Diskuzní fórum - vše o pěstování a zahradě

kontakt pěstík.cz

TIP: Vyzkoušej Pěstíkova průvodce!

Pěstík Ti pomůže s pěstováním od výsevu a s péčí. 

1) Vyber si rostlinu

2) Pěstík Ti bude posílat co dělat jak tvá rostlinka poroste!

Diskuze: Pokojové rostliny



Pokojový cypřišek

Datum: 27.01.2011 17:25:41,     Vložil: HOST,     IP:193.200.150.xxx

Prosím o radu, jak pěstovat s úspěchem pokojový cypřišek.Dostala jsem ho jako dárek a jediné co o něm vím, že je dobré ho přes léto nechat venku . Ve stínu - na slunci? Zalévat málo - hodně? A hlavně, jak ho přezimovat?Máte s ním někdo zkušenosti?Je nádherný a krásně voní.Viděla jsem před časem vzrostlejší exemplář a stojí to za námahu vypěstovat si taky takový! Prosím poraďte, Blažena

Pokojový cypřišek

Datum: 27.01.2011 17:26:42,     Vložil: HOST,     IP:217.115.252.xxx

Mám cypřišek již několik let a zimuji ho ve sklepě u okýnka je tam v zimě kolem 5-10 stupnů někdy trochu zhnědnou konce mladých výhonů ale ty na jaře ostříhám a roste dál přes léto mám i jiné květiny na zahradě ve skleníku do sklepa je dávám až hrozí sylné mrazi letos to ještě jde tak jsou ve skleníku nevytápěném na jaře je vyndám až po zmrzlích .Vzimě zalévám jen sporadicky když si spomenu nesmí úplně vyschnout.Sklep máme suchý v bytovce bez topení v okně je dvojité sklo v kovovém rámu květináče na polici .  

Pokojový cypřišek

Datum: 27.01.2011 17:45:11,     Vložil: HOST,     IP:68.71.46.xxx

Cypříšek mám od 5/2007. Stanoviště na balkoně, tedy na přímém slunci. V letních dnech, kdy to opravdu pálilo, jsem jej zaléval vydatně každý den. Jinak až po vyschnuti půdy. Přes zimu jsem ho dal do ložnicie, kde teda netopíme/panel. byt, okna na východ a otevřená ventilačka/ a daří se mu skvěle. Jarda

Pokojový cypřišek

Datum: 17.11.2014 18:19:37,     Vložil: HOST,     IP:89.102.159.xxx

 PROSÍM O RADU - mám v ložnici cypříšek, asi bez mála rok. Doposud se mu dařilo, ale poslední asi 3 týdny, pozoruji, že od spodu schnou větvičky. Copak s ním mám dělat, prosím pěkně poraďte. Děkuji.



Reakce na příspěvek

* Váš komentář:
* Název:
Obrázek:
Obrázek 2:
Obrázek 3:
* Kontrolní text:

Poznámka: Pole označená * musí být vyplněna!

průvodce pěstováním
bazar

eshop rostliny semena

bazar
velkohobchod

© Pěstování.in 2010-2013, email.: moderni (zavinac) pestovani.in, RSS: RSS kanál

TAOX studio - webdesign, webmarketing

webové aplikace
internetové obchody