Váš průvodce světem in pěstování
Informace o pěstování dřevodníků a rostliňáků.
Pěstitelské forum, kalendář pěstování, bezplatná inzerce pěstitelských potřeb, aktuální zahradní veletrhy a výstavy, zajímavé botanické zahrady,
fotky, videa a programy ze světa pěstování.
Pěstování je in ! Tak pěstujte s námi .

Diskuzní fórum - vše o pěstování a zahradě

kontakt pěstík.cz

TIP: Vyzkoušej Pěstíkova průvodce!

Pěstík Ti pomůže s pěstováním od výsevu a s péčí. 

1) Vyber si rostlinu

2) Pěstík Ti bude posílat co dělat jak tvá rostlinka poroste!

Diskuze: Prevence



Sekce Hnojiva

Datum: 23.03.2011 15:46:47,     Vložil: HOST,     IP:114.250.131.xxx

Dobry den, chybi vam tu sekce o hnojivech? me by zajimalo jestli mate nekdo zkusenosti nebo ktery je nejlepsi vyrobce hnojiv - prirodnich nechemickych

Sekce Hnojiva

Datum: 23.03.2014 10:50:04,     Vložil: HOST,     IP:93.99.226.xxx

 Našla jsem zajímavá hnojiva v letáku z Penny Marketu - najdeš je na straně 12. Jsou přírodní, což je super!

Sekce Hnojiva

Datum: 27.03.2014 13:57:09,     Vložil: HOST,     IP:146.102.116.xxx

 Kristalon a přírodní hnojivo? :)

Bio hnojivo záleží zda do půdy nebo do hydroponického systému. Do systémů dobrých výrobců moc není, např BioBizz. Přírodní hnojivo do půdy je dobré například Hoštické. 

Sekce Hnojiva

Datum: 13.07.2016 11:43:59,     Vložil: Vitunka (2),     IP:82.150.179.xxx

Dobrý den, našla jsem přes vyhledavač tuto starší diskuzi, tak třeba poradím někomu novému, kdo bude mít stejný dotaz. ;)
My sami si také doma již řadu let pěstujeme svou zeleninu a ovoce. Dlouhou dobu jsem také sháněla nějaké přírodní hnojiva, protože chemií hnojenou a ošetřenou zeleninu si můžeme koupit v každém supermarketu, že? No a narazila jsem na internetu na tento zajímavý článek. Doporučuji přečíst.:) 
magazin.specialnizahradnictvi.cz/existuji-prirodni-bio-hnojiva-nebo-se-musime-smirit-s-vsudypritomnou-chemii/

Katka

Sekce Hnojiva

Datum: 01.04.2020 16:11:41,     Vložil: HOST,     IP:94.230.144.xxx

Objevil jsem perfektní hnojivo žížalí čaj, loni jsem používal a naprosto pefetkní pro hnojení zeleniny a pokojových kytek, rozhodně doporučuji. Více na: www.vermikompostuj.cz/produkt/zizali-caj-vermium-1-litr/

Sekce Hnojiva

Datum: 09.06.2020 15:20:12,     Vložil: HOST,     IP:195.113.79.xxx

Dobrý den,

rád bych upozornil na důležitou skutečnost při používání hnojiv. Vždy je třeba věnovat pozornost etiketě na hnojivu. Pokud je na etiketě uvedeno, že je hnojivo určeno například na okrasné rostliny, nepoužívejte je nikdy na zeleninu nebo ovoce. Složení hnojiva totiž bude ideální pro okrasné rostliny, avšak může být zcela nevhodné pro pěstování ovoce nebo zeleniny, a to z důvodu toho, že ovoce nebo zelenina mohou do sebe absorbovat látky z hnojiva, které mohou být škodlivé pro lidské zdraví. Mohou být mimo jiné i karcinogenní, teratogenní, mutagenní či jinak škodlivé, a to i v malém množství.

Zdeněk



Reakce na příspěvek

* Váš komentář:
* Název:
Obrázek:
Obrázek 2:
Obrázek 3:
* Kontrolní text:

Poznámka: Pole označená * musí být vyplněna!

průvodce pěstováním
bazar

eshop rostliny semena

bazar
velkohobchod

© Pěstování.in 2010-2013, email.: moderni (zavinac) pestovani.in, RSS: RSS kanál

TAOX studio - webdesign, webmarketing

webové aplikace
internetové obchody